Onze kantoren

Kantoren

Kortrijk

Kortrijk

Doorniksewijk 149
8500 Kortrijk
kortrijk@accto.be
+32 (0)56 98 03 63
BE 0711.793.522

Maandag - vrijdag: 8u-12u
Dinsdag gesloten

Contacteer ons
Oosterzele

Oosterzele

Houte 137
9860 Oosterzele
oosterzele@accto.be
+32 (0)9 362 98 82
BE 0711.793.522

Maandag, dinsdag en donderdag: 8u30 - 12u en 12u30 - 15u30
Woensdag en vrijdag op afspraak

Zomervakantie:
Gesloten van 25/07/2022 t.e.m. 19/08/2022

Contacteer ons
Zonnebeke

Zonnebeke

Arme Klarenstraat 55
8800 Roeselare
zonnebeke@accto.be
+32 (0)51 70 14 38
BE 0886.008.292

Maandag - vrijdag: 8u - 12u en 13u -17u
Vrijdagnamiddag gesloten
Open op afspraak

Contacteer ons
Diksmuide

Diksmuide

Generaal Baron Jacquesstraat 42 - Bus 1
8600 Diksmuide
diksmuide@accto.be
+32 (0)51 50 04 01
BE 0456.161.504

Maandag - donderdag: 8u - 12u en 13u - 17u
Vrijdag: 8u - 12u en 13u - 15u

Contacteer ons
Veurne

Veurne

Duinkerkestraat 17
8630 Veurne
veurne@accto.be
+32 (0)58 29 69 00
BE 0412.936.621

Maandag – vrijdag: 8u – 12u en 13u – 17u
Vrijdagnamiddag gesloten

Contacteer ons
Menen

Menen

Kerkomtrek 8 / 0002
8930 Menen
menen@accto.be
+32 (0)56 51 71 00
BE 0711.793.522

Maandag - vrijdag: 8u30 - 12u30 en 13u - 17u

Contacteer ons
Poperinge

Poperinge

Burgemeester Bertenplein 11
8970 Poperinge
poperinge@accto.be
+32 (0)57 33 35 79
BE 0412.936.621

Maandag – vrijdag: 8u – 12u en 13u – 17u

Contacteer ons
Brugge

Brugge

Koningin Astridlaan 29 / bus 0002
8200 Brugge
brugge@accto.be
+32 (0)50 47 11 99
BE 0432.708.486

Maandag – vrijdag: 8u30 – 12u30 en 13u30 – 16u30
Vrijdagnamiddag gesloten

Contacteer ons
Oostende

Oostende

Brabantstraat 1B bus 0101
8400 Oostende
oostende@accto.be
+32 (0)59 55 19 19
BE 0432.708.486

Maandag – vrijdag: 8u30 – 12u30 en 13u30 – 16u30
Vrijdagnamiddag gesloten

Contacteer ons
Roeselare

Roeselare

Arme Klarenstraat 55
8800 Roeselare
roeselare@accto.be
+32 (0)51 26 76 56
BE 0430.488.671

Maandag – vrijdag: 9u – 12u en 13u30 – 16u
Vrijdagnamiddag gesloten

Contacteer ons
Wingene

Wingene

Oude Bruggestraat 99a
8750 Wingene
wingene@accto.be
+32 (0)51 61 25 00
BE 0746.663.438

Maandag - vrijdag: 8u30 - 12u30 en 13u30 -16u30
Woensdag- en vrijdagnamiddag gesloten

Regeling tijdens de zomer (vanaf 22/07/2022 t.e.m. 30/09/2022):
Maandag - vrijdag: 8u30 - 12u30, namiddag op afspraak

Contacteer ons
Heffen

Heffen

Steenweg op Blaasveld 54 Bis
2801 Heffen
heffen@accto.be
+32 (0)15 27 27 35
BE 0415.590.362

Maandag - donderdag: 7u30 - 12u en 12u30 - 17u
Vrijdag: 7u30 - 12u en 12u30 - 15u

Contacteer ons
Waregem

Waregem

Processiestraat 4
8790 Waregem
waregem@accto.be
+32 (0)56 71 69 70
BE 0711.793.522

Maandag - vrijdag: 9u-12u
Open op afspraak

Contacteer ons
Tielt

Tielt

Tramstraat 10
8700 Tielt
tielt@accto.be
+32 (0)51 40 24 31
BE 0407.645.666

Maandag - donderdag: 8u - 12u en 13u - 17u
Vrijdag: 8u - 12u en 13u - 16u

Contacteer ons

accounting together

Samen met u gaan we voor het beste.

Wij gebruiken cookies om uw surfervaring te verbeteren.

Meer info